RV GGFM-NBSS45-20A PERC 260303 üçün 45W Çevik Günəş Panelləri
Məhsul təsviri
Dream seriyalı günəş panelləri günəş panelinin bütövlüyünü artırmaq üçün GO solarv-ın ən son kapsullaşdırma patent texnologiyasından istifadə edir. Onlar yüksək sərtliyə, yüngüllüyə, zərbəyə davamlılığa və əla istilik yayılmasına malikdirlər. Kapsullaşdırmadan sonra DREAM panelləri eyni güclü şüşə kapsullu panellərin yalnız 40%-dən 50%-ə qədərini təşkil edir ki, bu da onları RV günəş enerjisi sistemlərində istifadə üçün olduqca uyğun edir. Testlər göstərib ki, yüksək sürətlə hərəkət edən və şiddətli titrəmələr yaşayan bir nəqliyyat vasitəsinin damına quraşdırıldıqda belə, Dream seriyalı günəş panelləri uzunmüddətli istifadə zamanı gizli çatlar əmələ gətirməyəcək.
Əsas xüsusiyyətlər
-
Qalliumla zənginləşdirilmiş TexnologiyaDaha yüksək dönüşüm səmərəliliyi üçün təkmilləşdirilmiş işıq udma səmərəliliyiAşağı LCOE və BOSAsan quraşdırma və azaldılmış BOS xərcləri üçün şəffaf arxa panelli yüngül dizayn.Modul gücü adətən 5-25% artırılır və nəticədə LCOE-də əhəmiyyətli dərəcədə azalma olur.PID/Aşağı Qapaqlı MüdafiəDaha az Qaynar Nöqtə Kölgələmə effektləriAşağı temperatur əmsalı
Məhsul Parametrləri
Səth materialı
| Mexaniki parametrlər | |
| Hüceyrə konfiqurasiyası | 4×16 |
| Qovşaq qutusu | Tək hüceyrəli qovşaq qutusu, İki diod |
| Çıxış Kabelləri | 4 mm², Müsbət və mənfi elektrodların hər ikisi 900 mm-dir |
| Şüşə növü | |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi çərçivəsi |
| Xalis çəki | 12.6Kq |
| Ölçü | 1567*553*30mm |
| Elektrik performans parametrləri | |
| Hüceyrə növü | TOPCON Monokristal |
| Model | GSMO-YWET250-20A |
| Standart güc | 261W |
| Pik gərginlik (Vmp) | 20.36V |
| Pik Cərəyan (Təsir) | 12.82A |
| Açıq Dövrə Gərginliyi | 21.80V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı | 13.37A |
| Test standartları | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| İş parametrləri | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Güc Dözümlülüyü | ±2% |
| Sistem Gərginliyi | DC1000V |
| Maksimum qoruyucu reytinqi | 20A |
| Nominal temperatur | 45±2℃ |
| Təhlükəsizlik Sinfi | II sinif |
| Yanğına davamlılıq dərəcəsi | C sinfi |
| Yük tutumu | |
| Ön statik yük | 3600Pa |
| Arxa statik yük | 2400Pa |
| Dolu Zərbəsi Testi | Diametr: 25 mm, Zərbə sürəti: 23m/s |
| Temperatur əmsalı | |
| TC Gücü | - 0.30%/℃ |
| TC gərginliyi | - 0,28%/℃ |
| TC Cərəyanı | +0.05%/℃ |
Məhsul Göstərisi

İndi soruşun!
Məhsullarımız və ya qiymət siyahımızla bağlı suallarınız üçün zəhmət olmasa, e-poçtunuzu bizə yazın və 24 saat ərzində sizinlə əlaqə saxlayacağıq.








![[Məhsul Şəkli 03] 710-365 105W Qara Arxa Əyri Lövhə GGFM-NBSS45-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-03/product-image-03-710-365-105w-black-back-curved-board-ggfm-nbss45-20a-perc.jpg)