0102030405
King kong NC Seriyası Günəş Panelləri 300W 20V PERC 260302
Məhsul təsviri
Kingkong EC seriyası, vahid sahəyə görə güc çıxışını artıran TOPCON günəş batareyalarına malik standart monokristal fotovoltaik modullardan ibarətdir. Temperli şüşə və alüminium ərintisi çərçivəsi ilə hazırlanmış bu davamlı modullar güclü mexaniki performans təklif edir və müxtəlif mühitlərdə yüksək səmərəliliklə sabit işləyir. Həmçinin, minimal güc deqradasiyası göstərir - 10 ildən sonra ilkin çıxışın ən azı 90%-ni və 20 ildən sonra 80%-ni saxlayır. Əla etibarlılıq və uzunmüddətli performansla, onlar geniş tətbiq sahələri üçün idealdır.
Məhsul Parametrləri
| Mexaniki parametrlər | |
| Hüceyrə konfiqurasiyası | 5×8×2 |
| Qovşaq qutusu | Bölünmüş tipli qovşaq qutusu,Tüç diod |
| Çıxış Kabelləri | 4 mm², Müsbət və mənfi elektrodların hər ikisi 300 mm-dir |
| Şüşə növü | 3.2 mm Temperləmə, Ultra ağ |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi çərçivəsi |
| Xalis çəki | 16.3Kq |
| Ölçü | 1510*970*35mm |
| Elektrik performans parametrləri | |
| Hüceyrə növü | TOPCON Monokristal |
| Model | GSMO-YWET300-20A |
| Standart güc | 300 Vt |
| Pik gərginlik (Vmp) | 22.01V |
| Pik Cərəyan (Təsir) | 13.63A |
| Açıq Dövrə Gərginliyi | 26.41V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı | 14.23A |
| Test standartları | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| İş parametrləri | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Güc Dözümlülüyü | ±2% |
| Sistem Gərginliyi | DC1000V |
| Maksimum qoruyucu reytinqi | 25A |
| Nominal temperatur | 45±2℃ |
| Təhlükəsizlik Sinfi | II sinif |
| Yanğına davamlılıq dərəcəsi | C sinfi |
| Yük tutumu | |
| Ön statik yük | 3600Pa |
| Arxa statik yük | 2400Pa |
| Dolu Zərbəsi Testi | Diametr: 25 mm, Zərbə sürəti: 23m/s |
| Temperatur əmsalı | |
| TC Gücü | - 0.30%/℃ |
| TC gərginliyi | - 0,28%/℃ |
| TC Cərəyanı | +0.05%/℃ |
Məhsulun Genişləndirilməsi
Qlobal enerji strukturu təmizliyə və aşağı karbonlaşmaya doğru transformasiyasını sürətləndirdikcə, bərpa olunan enerjinin əsas sütunu olan fotovoltaik (PV) sənayesi texnoloji iterasiyanın kritik dövrünə qədəm qoyur. TOPCon (Tunel Oksid Passivləşdirilmiş Kontakt) texnologiyası yüksək səmərəlilik, sabitlik və qənaət kimi hərtərəfli üstünlüklərinə görə fotovoltaik element sahəsində mütləq əsas axına çevrilib. TrendForce-un proqnozuna görə, 2025-ci ilin sonuna qədər TOPCon element istehsal gücü təxminən 967 GVt-a çatacaq ki, bu da qlobal ümumi element istehsal gücünün 83%-ni təşkil edəcək və faktiki istehsal təxminən 580 GVt olacaq. 2025-ci ilin mart ayı etibarilə Çinin fotovoltaik element istehsalındakı TOPCon-un payı 86,9%-ə çatıb ki, bu da digər texniki marşrutları xeyli üstələyir. Biz TOPCon qeyri-standart günəş panellərinin tədqiqat və inkişaf, istehsalı və fərdiləşdirilməsinə diqqət yetirərək fotovoltaik sahədə dərindən məşğuluq. 2025-ci ilin iyun ayından sonra sənayenin ən son texnoloji nailiyyətlərinə güvənərək, standartlaşdırılmış məhsulların məhdudiyyətlərini aradan qaldırırıq və fərqli ssenarilər və ehtiyacları olan qlobal müştərilər üçün xüsusi hazırlanmış fotovoltaik həllər təqdim edirik.
İndi soruşun!
Məhsullarımız və ya qiymət siyahımızla bağlı suallarınız üçün zəhmət olmasa, e-poçtunuzu bizə yazın və 24 saat ərzində sizinlə əlaqə saxlayacağıq.








