Yumşaq qızıl seriyası FlexibleSolar Panels105W20VPERC Monokristal
Məhsul təsviri
Əyilmə komponentlərinin unikal qablaşdırma texnologiyası ilə strukturu sabitdir, əyilmə əyriliyi 270°/m-ə qədərdir, yüngüldür, əyri səth quraşdırılması üçün istifadə edilə bilər, quraşdırma gücünü artırır. Səth ETFE materialı ilə örtülmüşdür, anti-UV, anti-korroziyaya davamlıdır, daha güclü hava müqavimətinə və daha uzun xidmət müddətinə malikdir.
Günəş batareyaları PERC və ya TOPCON-dan seçilə bilər.
Əsas xüsusiyyətlər
-
Qalliumla zənginləşdirilmiş TexnologiyaDaha yüksək dönüşüm səmərəliliyi üçün təkmilləşdirilmiş işıq udma səmərəliliyiAşağı LCOE və BOSAsan quraşdırma və azaldılmış BOS xərcləri üçün şəffaf arxa panelli yüngül dizayn.Modul gücü adətən 5-25% artırılır və nəticədə LCOE-də əhəmiyyətli dərəcədə azalma olur.PID/Aşağı Qapaqlı MüdafiəDaha az Qaynar Nöqtə Kölgələmə effektləriAşağı temperatur əmsalı
Məhsul Parametrləri
| Mexaniki parametrlər | |
| Hüceyrə konfiqurasiyası | 3×12 |
| Qovşaq qutusu | Split tipli qovşaq qutusu, iki diod |
| Çıxış Kabelləri | 4 mm², Müsbət və mənfi elektrodların hər ikisi 300 mm-dir |
| Səth Mmaterial | ETFE |
| Çərçivə | Çərçivə yoxdur |
| Xalis çəki | 1.85 Kq |
| Ölçü | 1100×540×2mm |
| Elektrik performans parametrləri | |
| Hüceyrə növü | PERC Monokristal |
| Model | GGFM-NWSS105-20A |
| Standart güc | 109.75W |
| Pik gərginlik (Vmp) | 22.59V |
| Pik Cərəyan (Təsir) | 4.86A |
| Açıq Dövrə Gərginliyi |
27.12V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı | 5.30A |
| Test standartları | STC: AM1.5 1000W/m² 25℃ |
| İş parametrləri | |
| OTR | - 40℃— +80℃ |
| Güc Dözümlülüyü | ±2% |
| Sistem Gərginliyi | DC1000V |
| Maksimum qoruyucu reytinqi | 20A |
| Nominal temperatur | 45±2℃ |
| Təhlükəsizlik Sinfi | II sinif |
| Yanğına davamlılıq dərəcəsi | C sinfi |
| Yük tutumu | |
| Ön statik yük | 3600Pa |
| Arxa statik yük | 2400Pa |
| Dolu Zərbəsi Testi | Diametr: 25 mm, Zərbə sürəti: 23m/s |
| Temperatur əmsalı | |
| TC Gücü | - 0.30%/℃ |
| TC gərginliyi | - 0,28%/℃ |
| TC Cərəyanı | +0.05%/℃ |
Məhsul Göstərisi

İndi soruşun!
Məhsullarımız və ya qiymət siyahımızla bağlı suallarınız üçün zəhmət olmasa, e-poçtunuzu bizə yazın və 24 saat ərzində sizinlə əlaqə saxlayacağıq.






![[Veb Saytın Əsas Şəkli (Dizayn)] 1100-540 105W Ağ Arxa Əymə Lövhəsi GGFM-NWSS105-20A PERC.jpg](https://ecdn6-nc.globalso.com/upload/p/4466/image_other/2026-02/website-main-image-design-1100-540-105w-white-back-bending-board-ggfm-nwss105-20a-perc.jpg)


